Načítání...

BLESKOVKY

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

Pondělí 9.4. 14:18:27

Objednávka GYMBAGŮ již dorazila!

"Pytle" jsou připraveny k vyzvednutí v kanceláři oddílu florbalu.

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Víkendový report mládežnických kategorií

Víkendový report mládežnických kategorií

Zveřejněno 7.12.2017 10:52 - TJ Znojmo - Přečteno: 377×

Starší žáci vyjeli obhajovat první místo v tabulce

Starší žáci se vydali do Brna obhajovat první příčku v tabulce. Čekali je přímé souboje o první a druhou pozici Jihomoravské ligy starších žáků. V cestě jim stál Hattrick Brno a Bulldogs Brno. V prvním utkání se znojemští postavili Hattricku, který hraje ve skvělé formě a hned od prvních minut to bylo znát. Brno začalo ve vysokém tempu a naši hráči jen koukali, jak jim padají míčky do sítě. Po první třetině žáci prohrávali 0:3. Poté se ale Znojmo dostalo do tempa a vyrovnalo s Brňany hru, ve třetí třetině dokonce bylo i skóre vyrovnané, ale po dvou slepených brankách Hattricku zápas skončil poměrem 5:3 pro Brno. Hattrick se tím pádem posunul do čela soutěže a Znojmo čekalo utkání o druhou příčku proti brněnským Buldokům. Začátek zápasu vypadal stejně jako proti Hattricku, skončila první třetina a znojemští kluci prohrávali 2:0. Po stažení na dvě lajny Znojmo ožilo a svého soupeře začalo přehrávat. Chlapcům se dařilo i střelecky a nakonec z toho byla pohodlná výhra 8:3.

FBŠ Hattrick Brno A – TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:3

Itelligence Bulldogs Brno – TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:8

Komentář trenéra Martina Pánka: „Na turnaj jsme jeli s očekáváním těžkých zápasů a také se to potvrdilo. Je škoda, že jsme s Hattrickem prohráli, jelikož po první třetině jsme dokázali vyrovnat hru a také skóre. Ale je před námi ještě spousta utkání a také odveta proti brněnskému týmu. Druhé utkání začalo jako přes kopírák, spali jsme a nechtěli jsme vůbec hrát. Řekli jsme si o přestávce nejdůležitější věci a poté jsme začali hrát svoji sebevědomou hru. Soupeře jsme od druhé třetiny přehrávali ve všech ohledech a zaslouženě jsme zvítězili. Největší ponaučení jsme získali ze začátků obou utkání a s tímto nedostatkem musíme pracovat.“

Dorost se představil poprvé v sezoně na domácí palubovce

V neděli 3. 12. se poprvé v letošním ročníku první dorostenecké ligy představilo Znojmo na domácí palubovce. Bohužel ze dvou důležitých utkání získali pouze bod a to proti silnějšímu soupeři. V prvním klání vyzvali dorostenci Havířov, který je o jednu pozici nad Znojmem a navíc přijel v devíti hráčích do pole. Ani tento handicap však pro hosty neznamenal problém a v důležitém utkání Havířov porazil Znojmo 3:2. V druhém zápase čekal na znojemské kvalitnější soupeř z Otrokovic. Hosté začali aktivněji a vedli o 2 branky, Znojmo však toto utkání nezabalilo, začalo hrát na dvě formace a dostalo se zpátky do hry. Diváci mohli vidět opravdu pohledný a dynamický florbal, který nabídl celkem 10 branek a to po pěti na každé straně.

Florbal Torpedo Havířov – TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ – PANTHERS OTROKOVICE 5:5

Komentář trenéra Martina Pánka: „Domácí turnaj byl pro nás velice důležitý a bohužel jsme po výsledkové stránce zklamali. Havířov jsme měli porazit a hlavně přehrát, což se nestalo a to mě nejvíce mrzelo. Ve druhém utkání to byl naopak parádní výkon, kterým se chceme prezentovat po zbytek sezony. Našli jsme si herní styl, který nám vyhovuje a ve kterém jsou si hráči jistí, to je nejdůležitější. Průběh druhého utkání nám ukázal, že když budeme dobře pracovat na trénincích, tak jsme následně schopni podat dobrý výkon proti téměř každému celku z ligy.“

Turnaj na ZŠ Horní v Brně poněkud pocuchal sebevědomí mladších žákyň

V neděli 3. 12. se tým mladších žákyň a elévek zúčastnil turnaje 5. kola Ligy mladších žákyň tentokrát na ZŠ Horní v Brně. Po sérii turnajů, ve kterých si naše dívky vedly jako suverénní jedničky a vyhrávaly nad svými soupeřkami vysokým poměrem, nastupovaly do zápasů se sebevědomím favoritů. To se jim ale tentokrát vymstilo. Protihráčky využily jejich nízké koncentrace a četných individuálních chyb, a přestože naše hráčky byly jednoznačně technicky i herně vyspělejší, odvezly si z tohoto klání dvě těsná těžce vybojovaná vítězství, jednu remízu a jednu prohru.

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice - TJ Znojmo LAUFEN CZ G  1:3

FBC Dragons - Pink - TJ Znojmo LAUFEN CZ G  2:2

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Znojmo LAUFEN CZ G  4:5

itelligence Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ G  4:3

Podle slov trenéra Zdeňka Franka jsou však i tyto tvrdé lekce velmi potřebné. Dívky si musí uvědomit, že je nutné nastupovat na hřiště nejen fyzicky a herně připravené, ale také s úctou a pokorou, protože každý zápas začíná od nuly a zdánlivě slabý a nevyhraný soupeř může i daleko zkušenějším hráčům připravit horké chvilky....