Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 11.1. 21:11:20

Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Víkendový report mládežnických kategorií

Víkendový report mládežnických kategorií

Zveřejněno 14.12.2017 10:04 - TJ Znojmo - Přečteno: 737×

Obě znojemské přípravky se ukázaly na domácím turnaji

 

ZŠ Mládeže

Mládežka - Orel Telnice mini 2:2

Mládežka - Židenice red 5:9

Mládežka - Židenice blue 0:9

Mládežka - Hattrick Brno blue 0:3

 

Komentář trenéra Petra Faltuse: „Domácí turnaje se nám dlouhodobě výsledkově ani herně nedaří. Ani neděle nebyla výjimkou. Příležitost dostali všichni hráči, ale nebyli bohužel schopni předvést ani to, co bývá jindy standardem. Zapracovat musíme především na přístupu hráčů k utkání.“

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ

V neděli 10. 12. měli na pořadu svůj čtvrtý turnaj nejmladší florbalisté SVČ TJ Znojmo LAUFEN CZ. Poprvé v této sezóně se mohli představit před vlastním publikem a je možné, že to mělo vliv na jejich celkový výkon. Jak jinak si vysvětlit celkový herní neúspěch, který je po celý domácí turnaj provázel. Po posledním turnaji v Brně byl trenér s výkonem a předvedenou hrou spokojen, ale po víkendovém byl hodně rozčarován.

 

Hodnocení trenéra Marka Šabatky: „Nevím co k tomu říci a je pravda, že bude asi lepší příště děti moc nechválit a držet je v určité nejistotě. Po minulém turnaji jsem byl s celkovým výkonem nadmíru spokojen, ale po tom nedělním jsem hodně rozhořčený. Je pravda, že děti v tomto věku jsou opravdovými malými dětmi, ale jak si pak vysvětlit, že ostatní z jiných týmů stejně staré jsou na tom herně o hodně lépe. Tréninky probíhají ve svižném tempu a nevidím důvod jejich styl měnit, je mi tedy záhadou, proč tento výpadek nastal právě ve Znojmě. Jsem z toho smutný a budu nad tím hodně přemýšlet.

 

Výsledky: Znojmo – ZŠ Tuřany FK Orel Telnice 0:2, K1 Florbal Židenice Girls 2:9, itelligence Bulldogs Brno 1:9, FBŠ Hattrick Brno red 0:4.

 

Sestava: Matěj Pokorný, Šárka Hamříková – Jakub Honek, Šimon Stegura, Vojtěch Tržil, Filip Simota, Filip Maňura, Daniel Maňura, Samira Hrůzová, Štěpán Šmerda, Stanislav Čapoun, Ella Endlová, Františka Klaudingerová, Tereza Eliášová.

 

 

Další úspěch mladších žáků na domácí palubovce

V sobotu 9. prosince pokračoval další turnaj mladších žáků a to na znojemské palubovce, kde se utkali naši svěřenci s týmy Bulldogs Brno, Orel Telnice, Hattrick Brno a v neposlední řadě proběhlo utkání mezi Tj Znojmo White a Tj Znojmo Red.

Vzájemný duel vyšel lépe pro tým Red, ale zápas byl velmi těsný a oba týmy daly do tohoto zápasu 100%. Oba naše týmy ukázaly svoji bojovnost a proto také v následujících zápasech ani jednou nezaváhaly a hladce prošly celým turnajem jako vítězové.

 

Komentář trenéra Marka Krpouna: „Chtěl bych pochválit oba týmy za velkou bojovnost ve všech zápasech. Mile rád bych vyzdvihl všechny gólmany, kteří předvedli parádní výkon a podrželi celé mužstvo. Do týmu se také zapracovávají i nováčci, kteří trénují kratší dobu než ostatní a je vidět určité zlepšení oproti předchozím turnajům.“

 

 

Junioři mají za sebou povedený víkend

Tým juniorů se utkal v uplynulém víkendu s Kladnem a také s Plzní. V obou utkáních si počínali Znojemští velice dobře a připsali si tak výhru a těsnou prohru.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Kanonýři Kladno 5:6

 Nejprve se naši kluci postavili Kanonýrům z Kladna, od začátku zápasu až do jeho konce sledovali diváci vyrovnaný florbal. Po první třetině šli do šaten spokojenější Znojmáci, ale ve druhé periodě přišlo bleskové srovnání. Ani rychlé góly neznamenaly, že se jeden z týmů dostal na koně a toho druhého by přehrával. Naopak po druhém dějství bylo skóre 4:3 pro domácí. Začala poslední část a Znojmo si opět nechalo dát rychlou a zbytečnou branku. Kladno se dostávalo v poslední třetině do více střeleckých příležitostí a nakonec sobotní utkání ovládlo poměrem 5:6.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ SLAVIA Plzeň 8:7

Stejně jako sobotní utkání začali znojemští junioři i to nedělní, a to 2 brankami na začátku utkání. Ve druhé třetině se zdálo, že si Znojmo zahraje pohodový zápas a k tomu si ještě parádně zastřílí. V čase 24:49 bylo skóre 5:1 a vše se zdálo být v pohodě. ALE......Plzeň během tří minut dokázala vstřelit 3 branky a rázem z toho bylo drama. To však není vše, do páté minuty poslední části Plzeň otočila skóre ve svůj prospěch a vedla 5:6. Jihomoravany však tento scénář nevyvedl z míry, vzali si vedení zpátky na svoji stranu a také ho udrželi až do konce utkání. Na výsledkové tabuli tak zářilo 8:7 pro domácí!

 

 

Starší žákyně v Brně pro tři výhry a remízu

V neděli 10. prosince zajížděly starší žákyně do Brna na Lesnou, kde se utkaly s ryze ženskými týmy. Své síly poměřily s Buldočkami, Židenicemi, Kyjovem a Aligátorkami ze Šitbořic. S těmi se starší žákyně utkaly hned v prvním utkání a připsaly si výhru 3:2. Druhé utkání se Židenicemi skončilo 0:0, ale pravděpodobně se jednalo o nejflorbalovější utkání. Následně přetlačily holky Buldočky poměrem 3:2 a v posledním utkání si s chutí zastřílely proti Kyjovu a vyhrály 9:1.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ G – FBC Aligators Šitbořice   3:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ G – K1 Florbal Židenice Girls   0:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ G – itelligence Bulldogs Brno G   3:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ G – FBC Dragons   9:1

 

Komentář trenéra Martinka: „Jsem rád, že jsme se opět potkali s dívčími týmy, což je pro nás větším měřítkem s ohledem na to, jestli jsme se zlepšili či nezlepšili. Holky podaly bojovný výkon a měly velkou chuť hrát. Jsem rád, že jsme ukázali, že umíme i dávat góly. Zajímala mě především hra na míčku, která byla zase o něco lepší jak minule, ale jde vidět, že ji ještě nemáme zautomatizovanou. Do hry se tentokrát dostaly obě gólmanky, za což jsem byl rád. Teď si odpočneme a po Vánocích se do toho zase pořádně opřeme.“

 

Nahoru

Komentáře

Žádný příspěvek.