Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Neděle 17.2. 19:26:23

Výsledek 25. kola základní části Tipsport Superligy:

Tatran Teka Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 12:0 (2:0, 9:0, 1:0)

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Děkujeme za pochopení.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Změny a novinky na domácích utkáních - bude to show!

Změny a novinky na domácích utkáních - bude to show!

Zveřejněno 21.9.2018 10:53 - TJ Znojmo - Přečteno: 1234×

S probíhajícím startem nové sezony vás seznámíme se změnami a novinkami, týkající se průběhu domácího utkání Tipsport Superligy. Chceme se posouvat nejen po sportovní stránce, ale i v oblasti marketingu a pořadatelství jednotlivých zápasů a eventů.

 

Členové klubu mají vstup zdarma na pravou tribunu (“pod restaurací“)

 • Každý člen klubu má možnost zdarma sledovat utkání A-týmu po předložení členské karty, kterou obdrží od svého trenéra na tréninku své kategorie.
 • Pro naše členy jsme vyhradili pravou tribunu, aby mohli sedět všichni hráči u sebe a popřípadě se mohli přidat k fanklubu a podporovat A-tým v průběhu utkání.
 • Konkrétní tribunu jsme také zvolili z organizačního hlediska, jelikož pro další fanoušky tak poslouží primárně tribuna levá a prostřední.

 

Při nástupu domácího týmu očekávejte ohňovou show!

 • Speciální a dynamický nástup domácího týmu bude doprovázet ohňová show, která tak vytvoří “vstupní bránu“ pro hráče, kteří budou vbíhat na palubovku.
 • Po zkušenosti z loňské sezony řešíme nový typ chrličů a chceme si být jisti kvalitou a bezpečností – od příštího domácího utkání (22. 9. od 20:00 vs. Česká Lípa) již budou ohně připraveny!

 

Po každé třetině proběhne krátký rozhovor s vybraným hráčem

 • Speaker (hlasatel) si po každé třetině vybere jednoho hráče a zeptá se ho na pár otázek, ohledně aktuálního utkání. Budete tak mít jedinečnou možnost, znát pocity hráčů přímo ze hřiště!
 • Hráč může být osloven jak z týmu domácích, tak i hostů.

 

Divácká soutěž (oslava vstřelené branky)

 • Největší novinkou letošní sezony je speciální divácká soutěž, která probíhá během celého utkání.
 • Chceme zažít radost ze vstřelené branky společně! Hlavním principem nové divácké soutěže je oslava vstřeleného domácího gólu. Znojemský střelec se po každé trefě vydá ke stolku časoměřičů, kde dostane speciální míček s lístečkem “VYHRÁL JSI“ a ten vhodí do publika.
 • Předávání cen probíhá o každé přestávce, či po gólech ve třetí třetině po vyhlášení nejlepších hráčů utkání.
 • Máme připravené ceny pro malé i velké fanoušky! Můžete se těšit na klubové předměty, láhve kvalitního vína, ale také na speciální zážitkové ceny.

 

U vstupu obdržíte program o utkání + brožurky k MS 2018 v Praze. Dále máte možnost si zakoupit florbalovou ročenku – Media Guide

 • Před vstupem na tribunu si může každý fanoušek vzít na pokladně program o utkání, ve kterém se dozvíte aktuální informace o Tipsport Superlize a také soupisku obou týmů.
 • K našemu programu o utkání dostanete také informační leták ohledně MS ve florbale mužů 2018 v Praze.
 • Mimo to je možné zakoupit za 50,- Kč florbalovou ročenku Media Guide, ve které má každý superligový tým vyhrazené 4 speciální stránky – najdete zde rozhovory s hráči i trenéry + statistiky všech týmů a hráčů.

 

Na střední tribuně je prodáno 90 permanentek + vyhrazený prostor VIP

 • Stejně jako v loňské sezoně i na tu aktuální jsme prodali hned několik permanentek. Číslo se oproti minulému roku ještě navýšilo – celkem na 96 permanentek, z toho 90 na střední tribunu.
 • Dalším vyhrazeným prostorem na střední tribuně je zóna VIP, která zahrnuje 18 míst k sezení přímo nad stolkem časoměřičů (řady 3, 4, 5; sedadla 33-38)
 • Proto prosíme všechny fanoušky, aby respektovali vymezená místa pro permanentkáře a po předložení permanentní vstupenky uvolnili dané místo. Totéž platí o VIP zóně, do které jsou zváni partneři našeho klubu či hráči A-týmu.

 

V průběhu sezony se můžete těšit na 2 projektová utkání!

 • Vánoční utkání – v sobotu 22. prosince odehrajeme speciální Vánoční utkání pro malé i velké. Od 18:00 se utkáme s Královskými Vinohrady. Na utkání bude připravený Vánoční stromeček a pod ním spousta dárků, které bude rozdávat Santa Claus.
 • School Match – historicky první soutěžní utkání pro žáky základních a středních škol ve městě Znojmě! Utkání se odehraje během vyučování v Městské sportovní hale Znojmo od 10:00. Přesně v pondělí 14. ledna vyzveme Sokol Pardubice a budeme se těšit na neobyčejnou atmosféru naplněné haly!

 

Komentáře

Žádný příspěvek.