Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 11.1. 21:11:20

Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Znojemským florbalistou roku 2018 se stal Martin Šindelář

Znojemským florbalistou roku 2018 se stal Martin Šindelář

Zveřejněno 4.12.2018 9:35 - TJ Znojmo - Přečteno: 441×

Reprezentační přestávku využili florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ, aby uspořádali v pátek svůj tradiční Florbalový večírek s vyhlašováním nejlepších sportovců roku. V nejprestižnější mužské kategorii získal titul florbalista roku Martin Šindelář před Tomášem Kucharičem a Martinem Pánkem.

 

Osmý ročník společenské akce moderoval podobně jako v předchozích letech sám prezident klubu Bedřich Daberger. Jak je v jeho případě zvykem, bylo to s jeho pověstnou nonšalancí a vpravdě profesionálním projevem, který by mu mohli školení moderátoři závidět.

 

Bedřich Daberger ocenil v úvodu podporu města i sportovní úspěchy florbalistů. „Znojmo je město, které podporuje sport a s ním i florbal a velkou měrou se tak podílí na sportování mládeže a na výsledcích, které znojemští zástupci dosahují. Velice rád z pozice předsedy oddílu mohu konstatovat, že uplynulá sezona byla opět vydařená. K největším sportovním úspěchům patří výhra v play down nad Bulldogs Brno a tím udržení se v Tipsport Superlize, kde je jediné město naší velikosti Česká Lípa a ještě Otrokovice, ale ty jsou v blízkosti Zlína, ostatní jsou města krajská a 4 týmy jsou z Prahy. Dalším obrovským úspěchem je účast a umístění našich florbalistů na Unite World Games 2018 v Klagenfurtu, olympiádě mládeže, kde v atmosféře podobné dospělácké olympiádě naši florbalisté získali 4 medaile – U13 zlato a bronz, U15 zlato a U 17 bronz,“ uvedl Bedřich Daberger.

 

Ten za další výrazný úspěch označil i nominaci třech hráčů znojemského áčka Daniela Krejčíře, Martina Pánka a Martina Šindeláře na akademické MS v polské Lodži, kde česká reprezentace získala zlato!

 

Oddíl florbalu se v současnosti stará o více než 350 dětí v různých týmech a připravuje pro ně kromě samotného tréninku a zápasů mnoho dalších zajímavých akcí jako jsou florbalové kempy, pobyty u moře v Itálii, turnaje mimo jejich dané soutěže a další. I nadále funguje florbalová akademie pro talentované florbalisty, kteří trénují v ranních hodinách a kromě florbalu se zabývají i ostatními sporty a sportovními činnostmi. Oddíl spolupracuje se Základní školou Mládeže a i díky této spolupráci v loňském roce i letos postoupili žáci této školy mezi nejlepší florbalové školy z celé České republiky. „Ovšem všech těchto úspěchů a aktivit by se nedalo dosáhnout bez finanční podpory jednak ze strany státu a jak už jsem v úvodu zmínil obrovsky důležitá je podpora města Znojma, bez které by oddíl nebyl na takové výši ani kvalitou ani kvantitou. Důležití jsou samozřejmě i podporovatelé, kteří finančně pomáhají našemu sportu, a to jsou firmy LAUFEN CZ, Agrospol Hrádek, Profigips, Fachkas, Znojemské pivo, výrobci vinných pochutin Lahofer, Ampelos, Mastra Šimoník a mnoho dalších. Ovšem je potřeba připomenout i další důležitý faktor úspěšného sportování mládeže a tím jsou rodiče, kteří vedou svoje děti ke sportu a kolikrát je i za cenu svých osobních ústupků podporují v akcích, které pro ně připravujeme,“ dodal Bedřich Daberger.

 

Samotné vyhlašování pak u mládeže probíhalo pro každý věkový ročník samostatně a vždy byli vyhlášeni tři mladí sportovci bez rozdílu pořadí.

 

V juniorské a mužské kategorii se pak už vyhlašovali tři nejúspěšnější tak, jak bývá v anketách zvykem i s pořadím. Titulem florbalisty roku se může od pátečního večera pyšnit Martin Šindelář, juniorům kraloval Zdeněk Frank.

 

Výsledky

Roč. 2009:

Jakub Žižka, Matyáš Reich, Samira Hrůzová.

 

Roč. 2008:

Michal Navrátil, David Veselý, Lucie Prokůpková.

 

Roč. 2007:

Adam Kylián, Damián Jelínek, Natálie Plánková.

 

Roč. 2006:

Martin Vavřina, Daniel Málek, Lucie Baldreichová.

 

Roč. 2005:

Jakub Čech, Tadeáš Hoch, Lucie Oujezdská.

 

Roč. 2004:

Martin Král, Radek Pechura, Eliška Nesnídalová

 

Roč. 2003:

Štěpán Blažek, Lukáš Černý, Eliška Willmannová.

 

Roč. 2002: Lukáš Matoušek, Jan Benko, Marie Bartušková

 

Junioři

1. Zdeněk Frank, 2. Petr Mašek, 3. Matouš Neubauer.

 

Muži

1. Martin Šindelář, 2. Tomáš Kucharič, 3. Martin Pánek.

 

Hvězda Play-down

Jan Hándl

 

Autor článku: František Střecha – Znojemský týden

Fotografie: František Střecha

 

Nahoru

Komentáře

Žádný příspěvek.