Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

AKTUALITY

2009
Úspěšný start elévů do nové sezóny
Út 27.10. 11:27 Redakce
Tak by se dal nazvat sobotní turnaj, kde Znojmo na domácí půdě zvítězilo a odneslo si tak pohár. více »  Přečteno: 980×

Junioři odjeli z Ostravy jako spráskaní psi
Ne 25.10. 8:19 Redakce
Zraněný Filip Hahn Mělo to být vyrovnané utkání, ve kterém se znojemští junioři poperou o další extraligové body. Jenže výkonem nepříslušícímu hráčům nejvyšší soutěže si došli v katastrofálním prostředí pro svou nejvýraznější porážku. Od ostravského FBC dostali celých jedenáct branek. více »  Přečteno: 689×

První dvě třetiny zmařily šance Znojma na první extraligové body
Pá 23.10. 20:28 Redakce
Florbalisté zajížděli ve čtvrtek 22.10. do Prahy, kde se utkali v 6. kole Fortuna extralize s týmem TJ JM Chodov. Znojmu se nepovedli první dvě třetiny zápasu, až ve třetí dokázali Znojmáci Chodov přehrát. více »  Přečteno: 651×

Junioři míří na půdu vicemistra
Pá 23.10. 8:22 Redakce
Tomáš KucharičHodně nabitý program nemá jen elitní mužstvo znojemského florbalu, ale i junioři. Ti se po domácím dvojzápase představí na půdě soupeře. V sobotu odehrají duel na palubovce úřadujícího vicemistra BiXu Ostrava, ve středu pka na Tatranu. více »  Přečteno: 1002×

Pozvánka na zápasy starších žáků
Pá 16.10. 14:50 Redakce
Přijďte se podívat na další další utkání starších žáků TJ VHS Znojmo, kteří se v sobotu 17.10. utkají s týmy Hattrick Brno a ZŠ Horní. První utkání začíná v 11:50 a druhé v 14:10. více »  Přečteno: 995×

Junioři došli dvakrát do prodloužení
Pá 16.10. 11:50 Redakce
JuniořiMinulý víkend sehráli naši junioři první dvě extraligová utkání na domácí půdě, kde se střetli s týmy x3m team SSK Future a TJ JM Chodov. Obě utkání dospěla do prodloužení. Jedno junioři prohráli, ve druhém už byli úspěšní. Zatím jsou v tabulce na sedmém místě. více »  Přečteno: 884×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, ...195 Další »