TJZN vs. Pixbo Wallenstam IBF 2:5

TJZN vs. IBK Hollviken 4:3

TJZN vs. Slovakia U19 1:4

Sobota 4.8. 12:50:58

A-tým v prvním přípravném utkání porazil FBC Ostrava 5:4 po samostatných nájezdech.

Branky Znojma: Ďuriška, Dvořák, Šindelář, Žižka

Čtvrtek 2.8. 7:46:10

Tento pátek 3. srpna odehraje A-tým první přípravné utkání na novou sezonu!

V 19:00 vyzve na domácí palubovce FBC Ostrava.

Vstupné ZDARMA, nové permanentky však slouží jako místenky.

AKTUALITY

2009
Petr Ostrý vystřelil pro Znojmo další rok v extralize
St 30.11. 0:00 Redakce
Oslava záchrany Florbalisté TJ VHS Znojmo se zachránili v extralize. Rozhodl o tom zlatým gólem Petr Ostrý, který nedělní zápas ukončil ve druhé minutě prodloužení. Znojemští zvítězili nad pražskými Bohemians 5:4 a odstartovali tak bujaré olavy, které si s těmi loňskými určitě nezadají. více »  Přečteno: 2087×

V Třinci se opět nerozhodlo
V proběhnutém víkendu Znojemští odcestovali do Karviné, kde změřili síly s Třincem. Oboum týmům vyšel jen jedne zápas, tudíž stav serie před závěrečným duelem je 2:2. více »  Přečteno: 1766×

Martin Peš: Křest ohněm jsem si prožil už v Liberci
Martin Peš Jedním z matadorů, jak se říká dlouholetých lišejníků znojemského kádru, je i Martin Peš. Malý vzrůstem, ale velký svou bojovností a znojemským srdcem. Tak by se dal charakterizovat hráč, který na svých zádech nosí číslo jedenáct. více »  Přečteno: 2066×

2008
Libor Šťasta: S předvedenou hrou jsem spokojený
Pegres Cup 2008 Havířov A-tým čekala o víkendu ostrá prověrka před startem extraligy. Tu svěřenci Libora Šťasty zvládli a přesvědčili florbalovou veřejnost o tom, že v extralize nebudou hrát druhé housle. více »  Přečteno: 2302×

Ondřej Mikeš s Petrem Slámou střelecky táhnou Znojmo
A-tým má za sebou na havířovském turnaji Pegres Cup základní skupinu. V ní výběr Libora Šťasty prohrál pouze jednou, a to s domácím celkem Torpeda Havířov. Ve skupině tak jihomoravský celek obsadil druhé místo a čeká na svého čtvrtfinálového soupeře. více »  Přečteno: 3157×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 Další »