Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:9

Branky Znojma: Kucharič 3x, Šindelář 2x, Pánek, Žižka, Ďuriška, Kladivo

AKTUALITY

2009
Pozvánka na 16.kolo FORTUNA extraligy
So 17.1. 1:16 Redakce
Pozvánka Pepino zajíždí již podruhé během 14 dnů na půdu TJ VHS Znojmo. Bude konečně slavit Znojmo vítězství, nebo opět prohrají gólem v poslední minutě? V Ostravě prohrálo Znojmo vysoko 12:5. V semifinále Poháru prohráli domácí těsně 3:2. více »  Přečteno: 711×

Špatně zvládnutý závěr - díl druhý
St 14.1. 23:19 Redakce
Zápas s ChodovemFlorbalisté TJ VHS Znojmo znovu nezvládli konec domácího utkání. Tentokrát podlehli Chodovu brankou jak jinak, než v poslední minutě. Přitom dlouho drželi svěřenci Libora Šťasty naděje na zisk alespoň jednoho bodu. více »  Přečteno: 1121×

Pozvánka na 15.kolo FORTUNA extraligy
Út 13.1. 1:50 Redakce
Pozvánka Chodov patří k pozitivním překvapení soutěže, které zejména díky výbornému začátku okupuje 6. místo. Chodov v prvním vzájemném zápase vyhrál 5:1, kdy Znojmo drželo krok se soupeřem až do třetí třetiny. Nakonec díky třem rychlým gólům po sobě nedal pražský celek Znojmu šanci. Bude se situace opakovat, nebo oplatí domácí Chodovu porážku? více »  Přečteno: 899×

S Třincem drama až do konce
Domácí utkání s TřincemV neděli zajíždělo Znojmo na půdu posledního Třince pro zisk tří bodů. Spolu s florbalisty přijelo i zhruba šedesát znojemských fanoušků, kteří šli nejprve fandit florbalistům a potom je čekal hlavně hokejový zápas. Vytvořili tak pro hráče Znojma téměř domácí prostředí. Ti se jim odměnili výhrou a ziskem tří bodů. Za odměnu jim potom šli pomoci při fandění znojemským hokejistům. více »  Přečteno: 891×

Kozel vzal Znojmu sen o finále
Čt 8.1. 11:50 Redakce
Karel Virgl v souboji s Tomášem Chrápkem Hala nabitá k prasknutí, útočně laděný florbal se smutným koncem pro znojemské florbalisty. Tak nějak vypadalo středeční semifinále Poháru České florbalové unie mezi domácími hráči a florbalisty ostravského Pepina. Domácí florbalisté totiž prohráli 2:3. více »  Přečteno: 840×

Florbalisty čeká boj o finále Poháru
St 7.1. 11:42 Redakce
PozvánkaDlouho očekávaný duel je tu. Semifinále Poháru České florbalové unie už klepe na dveře a třicet minut po osmnácté hodině vypukne bitva mezi domácí borci a hráči ostravského Pepina. Vítěz pak bude mít tu čest zahrát si finále. více »  Přečteno: 917×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, ...193 Další »