BLESKOVKY

Úterý 19.3. 22:56:03

Výsledek 5. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10

Branky Znojma: Fridrich, Žižka (Šindelář), Pánek (Kucharič), Šindelář (Kucharič)

Pondělí 18.3. 9:57:21

Výsledek 4. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ -TJ Sokol Královské Vinohrady 8:2

Branky (asistence) Znojma: Sláma (Šindelář), Pánek (Šindelář), Čihal (Procházka J.), Čihal (Kladivo), Kucharič (Fridrich), Šindelář, Daberger, Palát (Daberger)

Neděle 17.3. 11:00:36

DNES (17. 3. 2019) další utkání Play-Down od 17:00 (SH Znojmo)

AKTUALITY

2009
A-tým prohrál klíčový zápas se Spartou
Ne 1.2. 20:38 Redakce
Mělo to být jejich utkání a nikdo si nepřipouštěl, že by znojemští florbalisté v zápase se Spartou prohráli. Jenže opak je pravdou. Pražská Sparta totiž z jihu Moravy odjela se ziskem tří bodů po výhře 3:2. více »  Přečteno: 976×

Pozvánka na 19.kolo FORTUNA extraligy
Pá 30.1. 3:16 Redakce
Pozvánka AC Sparta Praha je už jistým soupeřem týmu domácích TJ VHS Znojmo v blížícím se PLAY-DOWN. V sobotu se odehraje generálka před bojem o udržení v extralize. Vítěz tohoto klání s největší pravděpodobností bude mít výhodu hrát v 1. a 2.kole na domácí palubovce. V prvním vzájemném extraligovém zápase vyhrálo TJ VHS Znojmo s přehledem 6:2. Bude se radovat i na domácí půde? více »  Přečteno: 755×

Liberecká odveta A-týmu nevyšla
Po 26.1. 12:10 Redakce
Karel VirglFlorbalisté mohli Liberci vrátit domácí porážku z šestého extraligového kola, kdy podlehli 4:6. Na severu Čech dlouho drželi s osmým celkem tabulky krok. Jenže kolaps v poslední části hry jim sebral naději na jakýkoli bodový zisk. více »  Přečteno: 740×

Ani napotřetí muži neporazili Pepino
St 21.1. 18:48 Redakce
Zápas s PepinemHráčům A-týmu se bohužel nepodařilo navázat na výkony z minulých zápasů. Po vynikající první třetině se vývoj utkání obrátil a soupeři si už vítězství nenechali vzít. Znojemští hráči tak definitivně přišli o možnost postoupit do play–off. více »  Přečteno: 899×

Pozvánka na 16.kolo FORTUNA extraligy
So 17.1. 1:16 Redakce
Pozvánka Pepino zajíždí již podruhé během 14 dnů na půdu TJ VHS Znojmo. Bude konečně slavit Znojmo vítězství, nebo opět prohrají gólem v poslední minutě? V Ostravě prohrálo Znojmo vysoko 12:5. V semifinále Poháru prohráli domácí těsně 3:2. více »  Přečteno: 713×

Špatně zvládnutý závěr - díl druhý
St 14.1. 23:19 Redakce
Zápas s ChodovemFlorbalisté TJ VHS Znojmo znovu nezvládli konec domácího utkání. Tentokrát podlehli Chodovu brankou jak jinak, než v poslední minutě. Přitom dlouho drželi svěřenci Libora Šťasty naděje na zisk alespoň jednoho bodu. více »  Přečteno: 1158×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, ...201 Další »