Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

AKTUALITY

A-tým prohrál s Bohemkou na Děkance 4:10
Út 8.1. 18:04 TJ Znojmo

Znojemští florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ zajížděli v uplynulém víkendu do Prahy na hřiště FBŠ Bohemians. V neděli se s nimi utkali na jejich domácím hřišti – na Děkance, ale bohužel k bodům měli u klokanů daleko.

více »  Přečteno: 132×

A-tým vyráží po svátcích na superligové utkání na Bohemku
Ne 6.1. 11:13 TJ Znojmo

Po vánočních svátcích a oslavách nového roku zajíždí A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ ke svému prvnímu zápasu v novém kalendářním roce 2019 do Prahy. V Praze se utkají s týmem FBŠ Bohemians, který okupuje 9. příčku Tipsport Superligy se ziskem 19 bodů oproti znojemským Laufenům s 11 body.

více »  Přečteno: 142×

2018
B-týmu se podařilo postoupit na 1. místo tabulky
Čt 27.12. 15:07 TJ Znojmo

B-tým v neděli odehrál další dvě utkání Jihomoravské ligy mužů a navázal na předchozích 8 výher v řadě dalšíma dvěma. Tato vítězství společně se zaváháním dosavadního lídra tabulky zajistily 1. místo v tabulce pro TJ Znojmo LAUFEN CZ B.

více »  Přečteno: 482×

Tréninky v novém roce 2019
Čt 27.12. 11:27 TJ Znojmo

Tréninky všech kategorií startují ve čtvrtek 3. ledna dle klasického harmonogramu!

více »  Přečteno: 282×

Vánoční utkání se povedlo se vším všudy! A-tým porazil Královské Vinohrady v prodloužení
Ne 23.12. 12:44 TJ Znojmo
V sobotu 22. prosince odehráli florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ speciální Vánoční utkání, ve kterém vyzvali na domácí palubovce TJ Sokol Královské Vinohrady. Utkání se povedlo se vším všudy, přišlo skvělých 362 diváků a atmosféra byla ve třetí třetině... více »  Přečteno: 236×

Přijďte si užít florbalové Vánoce! TJ Znojmo LAUFEN CZ vyzve ve speciálním utkání Vinohrady
So 22.12. 11:56 TJ Znojmo

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ se utkají v letošním posledním zápase Tipsport Superligy na domácí palubovce se Sokolem Královské Vinohrady. Pro své příznivce si znojemský florbalový klub nachystal již tradiční Vánoční utkání!