TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha 4:6

Branky Znojma: Salava, Horák, 2x Ďuriška

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Výsledek 3. kola Tipsport Superligy:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Znojmo LAUFEN CZ   13:4

Branky Znojma: 2x Žižka, Šindelář, Ďuriška

AKTUALITY

Během dlouhé reprezentační přestávky proběhne 8. Florbalový večírek oddílu TJ Znojmo LAUFEN CZ
So 3.11. 7:50 TJ Znojmo

V pátek 30. listopadu 2018 od 18.30 hodin pořádá oddíl florbalu TJ Znojmo LAUFEN CZ v sále Modrých sklepů v Novém Šaldorfě již 8. Florbalový večírek.

Osmý ročník naší společenské události proběhne výrazně dříve, než jste byli v posledních letech zvyklí. Přestávka způsobená domácím Mistrovství Světa ve florbale mužů nám poskytla čas a prostor k uspořádání oblíbené klubové akce. Navíc závěr kalendářního roku je ideální čas pro vyhlášení nejlepších florbalistů a florbalistek za rok 2018.

více »  Přečteno: 766×

A-tým vyzve na domácí palubovce lídra tabulky – pražskou Spartu!
Pá 2.11. 10:59 TJ Znojmo

V sobotu 3. listopadu odehrají znojemští florbalisté další kolo Tipsport Superligy. Tentokrát přivítají na své palubovce lídra tabulky – Spartu Praha. Pražané zažívají skvělou sezonu, po 11 odehraných zápasech mají na svém kontě 31 bodů za 10 výher a 1 prohru v prodloužení! Opravdu skvostnou bilanci doprovází fakt, že na druhou pozici mají náskok 5 bodů. Sparťané tak za sebou zanechávají giganty jako je Mladá Boleslav, Chodov či Vítkovice.

více »  Přečteno: 123×

Junioři se poprvé v sezoně představili na domácí palubovce
St 31.10. 9:35 TJ Znojmo

Poprvé v letošní sezóně se ukázali znojemští junioři na domácí palubovce. Ve dvou rozdílných zápasech ukázali velké výkony následované těmi slabšími. Výsledkem jsou dva rozdílné výsledky s dvěma rozdílnými mužstvy.

více »  Přečteno: 191×

Předprodej vstupenek na domácí utkání proti Spartě Praha odstartoval!
Út 30.10. 14:39 TJ Znojmo

V sobotu 3. listopadu odehrají znojemští florbalisté další kolo Tipsport Superligy. Tentokrát přivítají na své palubovce lídra tabulky – Spartu Praha

Neváhejte a zakupte si vstupenky v síti Ticketportal – stále na vás čekají ty nejlepší místa v celé hale!

více »  Přečteno: 71×

A-tým na domácí palubovce porazil Bohemku v prodloužení. V neděli však nezvládl derby s Brnem.
Út 30.10. 12:15 TJ Znojmo

Znojemský A-tým odehrál během tří dnů dva rozdílné zápasy. Nejprve vyzval v pátek na domácí palubovce FbŠ Bohemians, kterou dokázal porazit 4:3 po prodloužení. Hned v neděli se Znojmáci vydali do Brna, kde odehráli derby proti Buldokům. Za LAUFENEM stála skvělá kulisa, jelikož ze Znojma se vypravil plný autobus fanoušků. Utkání však Znojemským nevyšlo dle představ a po nezvládnuté třetí třetině bylo skóre 8:2 pro Brno.

více »  Přečteno: 110×

A-tým dnes odehraje DERBY proti Bulldogs Brno
Ne 28.10. 10:18 TJ Znojmo

11. kolo základní části Tipsport Superligy nabídne jihomoravské derby Brno vs. Znojmo. LAUFEN zajíždí na brněnskou halu Vodova, kde se od 17:00 utká s domácími Buldoky. Hráči nejsou jediný, kteří odcestují do blízké metropole, vedení oddílu florbalu vysílá do Brna i speciální autobus plný znojemských fanoušků!