Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 28.9. 23:11:20

Výsledek 9. kola Tipsport Superligy:

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Branky Znojma: Procházka 2x, Pánek, Horák

Čtvrtek 27.9. 16:56:16

Mladší žáci - turnaj Brno Lesná

sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

Pondělí 17.9. 15:18:13

Výsledek 5. kola Tipsport Superligy:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř

 

AKTUALITY

Elévové a mladší žáci se zúčastnili kvalitně obsazeného Tatran Cupu
Čt 31.5. 11:39 TJ Znojmo

Elévové se vydali letos podruhé do Prahy na mimosezonní turnaj, tentokrát na Tatran Cup, kterého se v kategorii elévů zúčastnilo 12 týmů.

Mladší žáci nepoznali v základní hrací době přemožitele, i přesto se museli spokojit až s pátým místem.

více »  Přečteno: 593×

Startuje předprodej permanentek na sezónu 2018/2019
St 23.5. 13:45 TJ Znojmo

Zaberte si svá oblíbená místa i na další superligovou sezonu! Na následující ročník Tipsport Superligy proběhne opět prodej permanentních vstupenek, které můžete využít na všechna utkání A-týmu v sezoně 2018/2019.

více »  Přečteno: 545×

A-tým zahájil letní přípravu
Út 22.5. 13:58 TJ Znojmo

V pondělí 14. května zahájil A-tým florbalistů TJ Znojmo LAUFEN CZ letní přípravu na další superligovou sezonu. Nejdříve se všichni hráči sešli na úvodním meetingu, kde bylo realizačním týmem představeno nastavení nové sezony. Zároveň se do přípravy zapojila i zbrusu nová akvizice hráčského kádru, kterou je obránce Miroslav Kladivo z brněnských buldoků, o jehož příchodu vedení klubu intenzivně jedná.

 

více »  Přečteno: 968×

Josef Žižka se vrací do Znojma!
Pá 11.5. 16:51 TJ Znojmo

A-tým florbalistů TJ Znojmo LAUFEN CZ hlásí první posilu, tou je znojemský odchovanec a navrátilec PEPA ŽIŽKA! Po několika odchodech přináší vedení klubu parádní zprávu. Tým posílí skvělý univerzál, který vyniká svým přehledem o hře, přesnými nahrávkami a také rychlostí. Pepa se vrací po téměř 4 letech, kdy oblékal dres brněnských buldoků. Nyní už se bude opět bít za své rodné město a moc se na všechny těší.

více »  Přečteno: 1050×

Po úspěšném udržení Superligy dozná hráčský kádr výrazných změn, Tomáš Kucharič odchází do Švýcarska
Po 7.5. 15:28 TJ Znojmo

Oslavy udržení Superligy už jsou minulostí a tvrdá letní dřina se nezadržitelně blíží. Kádr se poprvé sejde v pondělí 14. května, ještě předtím se ale událo v týmu několik zajímavých změn. Kabinu opouští hned 6 hráčů. V převážné míře se jedná o obránce, mezi které patří Jakub Martinek, Karel Virgl, Filip Daberger a Ondřej Zejda. Největší přestupovou bombou a zároveň nejcitelnější ztrátou je však odchod nejproduktivnějšího hráče Znojma, Tomáše Kuchariče. Šikovný útočník se vydává na zahraniční florbalové angažmá do švýcarského Langenthalu! Šestým hráčem, kterého již nebudete moci vídat ve znojemském dresu je útočník Dominik Dvořák.

více »  Přečteno: 3488×

Od středy 9. května startuje letní příprava mládeže!
Pá 4.5. 15:01 TJ Znojmo

Novinkou této sezony je letní příprava mládežnických kategorií. Už od mladších žáků a starších žákyň se mohou všichni těšit na ovál nebo na gránický kopec! Je to poprvé, co zavádíme koncepčně letní přípravu od mladších žáků až po juniory a od starších žákyň až po dorostenky. Stále chceme posouvat náš klub a to nejdůležitější je úroveň samotných hráčů, která letní přípravou zase o něco vzroste.

 

více »  Přečteno: 1538×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ...187 Další »