Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 28.9. 23:11:20

Výsledek 9. kola Tipsport Superligy:

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Branky Znojma: Procházka 2x, Pánek, Horák

Čtvrtek 27.9. 16:56:16

Mladší žáci - turnaj Brno Lesná

sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

Pondělí 17.9. 15:18:13

Výsledek 5. kola Tipsport Superligy:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř

 
 
 
 

STATISTIKY TÝMŮ


Název družstva
Kategorie
Název soutěže
Soupiska
muži
Tipsport Superliga
soupiska
muži
Jihomoravská liga mužů
soupiska
junioři
2. liga juniorů - skupina 6
soupiska
dorostenci
2. liga dorostenců - skupina 6
soupiska
starší žáci
Jihomoravská liga starších žáků
soupiska
starší žáci
Jihomoravský přebor starších žáků
soupiska
mladší žáci
Jihomoravská liga mladších žáků
soupiska
mladší žáci
Jihomoravská liga mladších žáků
soupiska
elévové
Jihomoravská liga elévů (3+1)
soupiska
elévové
Jihomoravská liga elévů (3+1)
soupiska
elévové
Jihomoravská liga elévů (3+1)
soupiska
přípravka
Jihomoravská liga přípravek (3+1)
soupiska
přípravka
Jihomoravská liga přípravek (3+1)
soupiska
dorostenky
1. liga dorostenek - skupina 6
soupiska
starší žákyně
Liga starších žákyň - skupina 6
soupiska
mladší žákyně
Liga mladších žákyň - skupina 6 (3+1)
soupiska

Kontakty na jednotlivé trenéry najdete v sekci Týmy & téninky»

 

 

BUDE SE HRÁT

MUŽI A (TIPSPORT SUPERLIGA)

26.10. 19:00
FbŠ Bohemians
SH TJ Znojmo 
28.10. 17:00
Bulldogs Brno
MSH Vodova Brno 
3.11. 20:00
ACEMA Sparta Praha
SH TJ Znojmo 
16.11. 19:00
Tatran Teka Střešovice
SH TJ Znojmo 

MUŽI B (JM. LIGA MUŽŮ)

21.10. 12:00
Patriots Brno
VUT CESA Brno 1 
21.10. 15:00
FBC Sokol Adamov
VUT CESA Brno 1 
4.11. 9:00
FBC SLAVKOV
SH TJ Znojmo 
4.11. 12:00
Aligators Orel Šlapanice U21 C
SH TJ Znojmo 

JUNIOŘI (2. LIGA JUNIORŮ - SK.6)

27.10. 9:00
FbC Aligators
SH TJ Znojmo 
27.10. 14:00
Hornets Brno ZŠ Horní
SH TJ Znojmo 
24.11. 10:30
K1 Florbal Židenice
SH SPŠ Zlín 
24.11. 12:30
FBC SLOVÁCKO
SH SPŠ Zlín 

DOROSTENCI (2.LIGA DOROSTENCŮ - SK.6)

21.10. 11:30
FRC Mikulov
SH Tuřany 
21.10. 14:00
FBK Atlas Blansko
SH Tuřany 
4.11. 9:00
FbC Aligators Klobouky
SH Křenovice 
4.11. 12:45
Bulldogs Brno B
SH Křenovice 

STARŠÍ ŽÁCI BLACK (JM. LIGA ST. ŽÁKŮ)

3.11. 11:10
FBŠ Hattrick Brno
SH SportPoint Brno 
3.11. 13:20
K1 Florbal Židenice
SH SportPoint Brno 
11.11. 9:00
Bulldogs Brno
VUT CESA Brno 1 
11.11. 12:15
TROOPERS FK Orel Telnice White
VUT CESA Brno 1 

STARŠÍ ŽÁCI WHITE (JM. PŘEBOR ST.ŽÁKŮ)

20.10. 10:05
TROOPERS FK Orel Telnice Black
VUT CESA Brno 1 
20.10. 11:40
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
VUT CESA Brno 1 
10.11. 10:05
FBŠ Hattrick Brno B
SH SportPoint Brno 
10.11. 12:45
Hornets Brno ZŠ Horní
SH SportPoint Brno 

MLADŠÍ ŽÁCI BLACK (JM. LIGA ML. ŽÁKŮ)

3.11. 9:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
SH TJ Znojmo 
3.11. 10:45
TROOPERS FK Orel Telnice Black
SH TJ Znojmo 
3.11. 12:30
TROOPERS FK Orel Telnice White
SH TJ Znojmo 
3.11. 14:15
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
SH TJ Znojmo 

MLADŠÍ ŽÁCI WHITE (JM. LIGA ML. ŽÁKŮ)

3.11. 9:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
SH TJ Znojmo 
3.11. 10:10
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
SH TJ Znojmo 
3.11. 11:55
TROOPERS FK Orel Telnice Black
SH TJ Znojmo 
3.11. 13:40
TROOPERS FK Orel Telnice White
SH TJ Znojmo 

ELÉVOVÉ BLACK (JM. LIGA ELÉVŮ 3+1)

21.10. 8:55
FBŠ Hattrick Brno
SH Kounicova Brno 
21.10. 9:45
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
SH Kounicova Brno 
21.10. 10:35
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
SH Kounicova Brno 
21.10. 11:25
Hornets Brno ZŠ Horní
SH Kounicova Brno 

ELÉVOVÉ WHITE (JM. LIGA ELÉVŮ 3+1)

21.10. 8:55
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
SH Kounicova Brno 
21.10. 10:10
FBŠ Hattrick Brno B
SH Kounicova Brno 
21.10. 11:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
SH Kounicova Brno 
21.10. 11:50
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
SH Kounicova Brno 

ELÉVOVÉ ZŠ MLÁDEŽE (JM. LIGA ELÉVŮ 3+1)

21.10. 8:55
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
SH Kounicova Brno 
21.10. 9:45
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
SH Kounicova Brno 
21.10. 10:35
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
SH Kounicova Brno 
21.10. 11:25
FBŠ Hattrick Brno B
SH Kounicova Brno 

PŘÍPRAVKA (JM. LIGA PŘÍPRAVEK 3+1)

17.11. 9:40
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
SH Tuřany 
17.11. 10:20
K1 Florbal Židenice Red
SH Tuřany 
17.11. 11:20
TJ SOKOL LETOVICE
SH Tuřany 
17.11. 12:00
FK TROOPERS Moravany@Tuřany
SH Tuřany 

PŘÍPRAVKA ZŠ MLÁDEŽE (JM. LIGA PŘÍPRAVEK 3+1)

17.11. 9:40
FK TROOPERS Moravany@Nebovidy
SH Tuřany 
17.11. 10:20
FK TROOPERS Moravany
SH Tuřany 
17.11. 11:20
K1 Florbal Židenice Girls
SH Tuřany 
17.11. 12:00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
SH Tuřany 

DOROSTENKY (1. LIGA DOROSTENEK - SK.6)

21.10. 10:05
Bulldogs Brno
SH Křenovice 
21.10. 12:15
FbC Aligators ZŠ Pozořice
SH Křenovice 
4.11. 9:00
K1 Florbal Židenice
VUT CESA Brno 1 
4.11. 11:10
Zlín Lions
VUT CESA Brno 1 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ G (LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ - SK.6)

15.12.
FBC Dragons
SH ZŠ Dambořice 
15.12.
1. AC Uherský Brod
SH ZŠ Dambořice 
15.12.
Zlín Lions
SH ZŠ Dambořice 
15.12.
FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
SH ZŠ Dambořice 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ G (LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ - SK.6 3+1)

20.10. 9:50
K1 Florbal Židenice Girls
SH SportPoint Brno 
20.10. 10:40
Hornets Brno ZŠ Horní
SH SportPoint Brno 
20.10. 11:55
FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
SH SportPoint Brno 
20.10. 12:45
Bulldogs Brno
SH SportPoint Brno