Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Pátek 19.1. 18:23:24

Mladší žákyně a elévky, sobota 20. 1., Brno, SH Sokol, Kounicova

Galušková M., Holá K. - Vlčková L., Vlachová Z., Waloszková V., Davidová B., Jordánová V., Bazalová N., Vocilková T., Odstrčilová M., Hýblová K.

Sraz v 12.15 u pneuservisu Kárník. S sebou: oba dresy, štulpny, brýle, gumičku nebo čelenku, svačinu, pití, kapesné, kartičku pojištěnce.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21,00 na tel. 603153357.

 
Pátek 19.1. 18:12:14

Mladší žákyně, sobota 20. 1., Brno, SH SportPoint,

Holá K., Galušková M. - Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Filáková V., Tkadlecová T., Eliášová B., Krupičková N., Oujezdská L., Maršalíková J.

Sraz 7.30 u haly TJ. S sebou : oba dresy, štulpny, brýle, svačinu, pití, gumičku nebo čelenku, drobné, kartičku pojištěnce.

Účast povrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21.00 na tel. 603153357

Čtvrtek 18.1. 18:24:46

STARŠÍ ŽÁCI (Hodonín)

sraz: neděle 6:25 u haly, odjezd: 6:30

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + DRES

sestava: Pechura, Dočekal - Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Král, Palášek, Blažek, Držmíšek, Gerža, Bajko, Štula, Souček, Valášek, Frk

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

 

 
 
 
 

STATISTIKY TÝMŮ


Výběr týmu:

STARŠÍ ŽÁKYNĚ G (JM. LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ)

Tabulka soutěže
Jihomoravská liga mladších žáků skupina B - předpis soutěže
#DružstvoZ
1.22
2.23
3.23
4.22
5.24
6.23
7.24
8.24
9.22
10.21
11.21
12.22
13.22
14.24
15.22
16.24
17.24
18.24
19.21
Poslední odehraná utkání družstva
Kompletní přehled utkání družstva
datumkolodomácíhostéskóreonlinevideo
13.1.22TJ Znojmo LAUFEN CZ - GFbC Aligators ŠitbořiceSokolnice1:1
13.1.22Troopers FK Orel Telnice WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZ - G4:0
13.1.22TJ Znojmo LAUFEN CZ - GK1 Florbal Židenice3:2
10.12.20TJ Znojmo LAUFEN CZ - GFBC Dragons9:1
Nejbližší utkání družstva
Následující utkání soutěže
datumčasdomácíhostéhala
17.211:10TJ Znojmo LAUFEN CZ - Gitelligence Bulldogs Brno OrangeSH ZŠ Dambořice
17.212:20K1 Florbal ŽideniceTJ Znojmo LAUFEN CZ - GSH ZŠ Dambořice
17.214:05Sokol Brno I EMKOCase GulliversTJ Znojmo LAUFEN CZ - GSH ZŠ Dambořice
17.215:15TJ Znojmo LAUFEN CZ - GFbC Aligators ŠitbořiceSokolniceSH ZŠ Dambořice
Statistiky hráčů
Statistiky hráčů
#JménoZBAKBTM
1.Eliška Nesnídalová220000
2.Tereza Pokorná220000
3.Kamila Reischlová220000
4.Eliška Willmannová220000
5.Darina Svobodová220000
6.Soňa Dibelková220000
7.Adéla Prokešová220000
8.Nikol Krulová220000
9.Markéta Holá220000
10.Daniela Cihlářová220000
11.Marie Pelánová220000
12.Samantha Makovičkova190000
13.Tereza Alexová180000
14.Nela Houšťová180000
15.Daniela Komendová180000
16.Karolína Dobrovolná160000
17.Natálie Kobylíková150000
18.Julie Bloudíčková140000
19.Zuzana Dvořáková110000
20.Tereza Uhlířová70000
21.Dagmar Sedláčková40000
Statistiky brankářů
Pro požadavek „Statistiky brankářů“ nebyly nalezeny žádné záznamy.
Rozhodnutí týkající se družstva
1