Muži A

září 2019

Florbal Ústí
1. liga mužů, 1. kolo
Sobota 7. září 2019, 17:00, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Ústí
8:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1. FBK Rožnov p/R
1. liga mužů, 2. kolo
Sobota 14. září 2019, 19:30, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
1. FBK Rožnov p/R
7:8
po prodl.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Florbal Exelsior Havířov
1. liga mužů, 3. kolo
Sobota 21. září 2019, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:3
po nájezdech
Florbal Exelsior Havířov
Bulldogs Brno
1. liga mužů, 4. kolo
Sobota 28. září 2019, 20:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2:4
Bulldogs Brno

říjen 2019

TJ Slovan Havířov
1. liga mužů, 5. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:6
TJ Slovan Havířov
TJ Sokol Jaroměř
1. liga mužů, 6. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 19:00, ASVA Jaroměř
TJ Sokol Jaroměř
4:8
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC Štíři Č. Budějovice
1. liga mužů, 7. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:5
FBC Štíři Č. Budějovice
Z.F.K. AQM Petrovice
1. liga mužů, 8. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 17:00, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Z.F.K. AQM Petrovice
3:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. liga mužů, 9. kolo
Pondělí 28. říjen 2019, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:6
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

listopad 2019

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
1. liga mužů, 10. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 18:45, SH ZŠ Kunratice
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
5:4
po prodl.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FB Hurrican Karlovy Vary
1. liga mužů, 11. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 17:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:5
FB Hurrican Karlovy Vary
Kanonýři Kladno
1. liga mužů, 12. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 19:00, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno
7:6
TJ Znojmo LAUFEN CZ
HEROS Florbal Chomutov
1. liga mužů, 13. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:8
HEROS Florbal Chomutov
1. FBK Rožnov p/R
1. liga mužů, 14. kolo
Sobota 30. listopad 2019, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:7
1. FBK Rožnov p/R

prosinec 2019

Florbal Exelsior Havířov
1. liga mužů, 15. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 17:00, MSH Havířov
Florbal Exelsior Havířov
12:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
1. liga mužů, 16. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 17:00, MSH Vodova Brno
Bulldogs Brno
9:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Slovan Havířov
1. liga mužů, 17. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 18:00, MSH Havířov
TJ Slovan Havířov
4:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Sokol Jaroměř
1. liga mužů, 18. kolo
Sobota 21. prosinec 2019, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:7
po prodl.
TJ Sokol Jaroměř

leden 2020

FBC Štíři Č. Budějovice
1. liga mužů, 19. kolo
Sobota 4. leden 2020, 19:00, SH České Budějovice
FBC Štíři Č. Budějovice
7:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Z.F.K. AQM Petrovice
1. liga mužů, 20. kolo
Sobota 18. leden 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
12:5
Z.F.K. AQM Petrovice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. liga mužů, 21. kolo
Pátek 24. leden 2020, 20:00, VUT CESA Brno 1
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
5:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
1. liga mužů, 22. kolo
Neděle 26. leden 2020, 17:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7:8
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice

únor 2020

FB Hurrican Karlovy Vary
1. liga mužů, 23. kolo
Sobota 1. únor 2020, 14:00, HMS Karlovy Vary
FB Hurrican Karlovy Vary
5:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Kanonýři Kladno
1. liga mužů, 24. kolo
Sobota 8. únor 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:7
po prodl.
Kanonýři Kladno
HEROS Florbal Chomutov
1. liga mužů, 25. kolo
Sobota 15. únor 2020, 17:00, Městská SH Chomutov
HEROS Florbal Chomutov
11:9
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Florbal Ústí
1. liga mužů, 26. kolo
Sobota 22. únor 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
22.2.
Florbal Ústí