Jihomoravské derby v režii Buldoků!

Druhé kolo 1. ligy mužů nabídlo tradiční klání jihomoravských rivalů. A-tým na půdě Bulldogs toužil napravit domácí porážku 3:11 z pohárového klání a navázat na výhru z prvního kola.

Hned v první minutě zápasu dostali znojemští výhodu přesilové hry. Tu však využít nedokázali a Buldoci kontrolovanou hrou na míčku začali přebírat otěže utkání do svých rukou. V 8. minutě vyjádřili brněnští svou převahu prvním gólem z hole Kučery. Nedisciplinovanost domácích v podobě dalšího vyloučení mohlo Znojmo využít k vyrovnání, nýbrž byli to právě domácí, kteří v oslabení zasadili šokovanému Znojmu hned 2 rány v rozmezí jedné minuty a když navíc rychlý brejk zakončil na konci první třetiny Vágner, odcházelo se do kabin za stavu 4:0 pro Bulldogs.

Naději pro Znojmo vykřesal v další početní výhodě zkraje druhé třetiny Mašek, ale velmi dobře hrající domácí dokázali mařit šance znojemských hned v zárodku. Po herně vyrovnané pasáži uprostřed druhé třetiny přišla opět na řadu silná tříminutovka domácích, kteří dvěma góly Vágnera a jedním Kladiva odskočili už na 7:1 a prakticky nebylo pochyb, kdo si z palubovky odnese tři body.

Třetí třetina už se víceméně jen dohrávala. Dvě vyloučení domácích ještě v obou případech potrestal kanonýr Petr Mašek a zkompletoval hattrick i ve druhém zápase letošního ročníku. Konečnou podobu skóre dal přesnou střelou Pešák a vítězství v poměru 8:3 tak připadlo domácím.

Hvězdou zápasu na straně Znojma se stal třígólový Petr Mašek, jenž se 6 brankami vede i tabulku střelců celé ligy!

Další zápas sehraje A-tým netradičně ve středu 13.9. od 12:00! V rámci projektu SCHOOL MATCH bude jejich soupeřem tým Hattrick Brno!